Tänane kuupäev 05 Dets 2019, 19:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

3. leht 6-st [ 141 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Laula mu laulu
PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 22:36 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
tiinast kirjutas:
Siin on kogu galerii tänastest Oti lauludest ...

http://kanal2.ee/saated/Laula-mu-laulu? ... deogallery

http://elu24.postimees.ee/2941011/liigu ... ise-sonumi

http://elu24.postimees.ee/2941005/toeli ... usaate-ara

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 22:50 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Taeva saadik? LOE, mida teised "Laula mu laulu" saateosalised Ott Leplandist arvavad!

http://publik.delfi.ee/news/kino/taeva- ... d=69869393

(Nojah, Delfi Publikule võib see ju kummaline ja uskumatu tunduda, aga meie kõrvadele on see kui muusika, sest kõik rääkisid ju nii nagu on :P )

PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 22:54 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Jaak Joala tunnustas Ott Leplandi imelise komplimendiga

http://elu24.postimees.ee/2941063/jaak- ... plimendiga

(See Joala tehtud komplimendi jutt peab olema igatahes tõsi, sest Ott on seda varemgi täpselt samamoodi rääkinud ;) )

PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 22:57 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ott Lepland paljastas, kuidas ta niimoodi tantsu vihtuma õppis, nagu poisina "7 vapras"

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/ot ... d=69869471

(Igatahes saadet on Delfi ajakirjanikud hoolega vaadanud, sest järelkaja tuleb kui varrukast :lol: )

PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 23:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Jaak Joala tunnustas Ott Leplandi imelise komplimendiga

http://elu24.postimees.ee/2941063/jaak- ... plimendiga

(See Joala tehtud komplimendi jutt peab olema igatahes tõsi, sest Ott on seda varemgi täpselt samamoodi rääkinud ;) )

Seda rääkis ta jah suvel Pärnus Watergate festivalil, 20. juunil, vastuseks Vahur Kersna usutlusele pärast seda kui mainis, et tal on olnud au Jaak Joalat elus kohata ...

Eemal

PostitusPostitatud: 02 Okt 2014, 23:50 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kogu Oti-saade on siin - nautigem uuesti!

http://kanal2.ee/pluss/video/?id=22627

Eemal

PostitusPostitatud: 03 Okt 2014, 08:57 
Kasutaja avatar

Personaalne album
FOTOD: Kummalisem kui kummituspildid: jah, see on Tõnis Mägi dressides ning jah, see on Eda-Ines Etti vutti tagumas

PostitusPostitatud: 03 Okt 2014, 10:49 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Veel esimese saate salvestamise PILTE

PostitusPostitatud: 03 Okt 2014, 11:38 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Kuigi siin enam väga tavaline kommenteerimine popp pole siis lihtsalt pean ütlema, et vaatan hetkel kordust ja mõtlen, et kui paganama head olid Kreemi ja Kasari esitused. Neid võiks ühe uuesti ja uuesti ja uuesti kuulata. Selline energialaks. :)

Saade üleüldiselt oli suurepärane (v.a 1 tõrvatilk meepotis).
2 asja mida ootasin tänavusest hooajast oli Oti saade + Tõnis Mägi valikud kaasartistide repertuaarist.

PostitusPostitatud: 03 Okt 2014, 14:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
2 asja mida ootasin tänavusest hooajast oli Oti saade + Tõnis Mägi valikud kaasartistide repertuaarist.

Ajasid mind põnevile - kangesti tahaks teada, milline oli see "tõrvatilk"? ;)

PostitusPostitatud: 03 Okt 2014, 17:56 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Kristi E kirjutas:

Lea esitus. Kahjuks.

PostitusPostitatud: 04 Okt 2014, 09:06 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
anne kirjutas:
Kristi E kirjutas:

Lea esitus. Kahjuks.

Tjah, kahju ... aga tajude ja tunnetuste maailm ongi äraarvamatult keeruline ja mitmetahuline ... mõistatuslik ja müstiline...

Võib-olla tuleks Lea esitust kuulata nii nagu Ott neis lauludes räägib – avatud hinge ja meeltega justnagu oleks südamel hääl...
Just niimoodi kuulates tajusin mina selles esituses nii võimast energiapuhangut, et ei piiritu maailmaruum ega kiretu ekraan suuda selle jõudu ja mõju vaigistada...
Kardan juba seda videot kuulamiseks avada, sest siis olen paratamatult määratud lõputa korduskuulamise reziimile :) (ja kõik kodused tööd jääks siis tegemata :roll: )
... ja, et seejuures südames ja kurgus pitsitama hakkab ja silmis uduseks kisub ... Sama juhtub minuga Tõnise esitust kuulates, mida samuti peab kuulama vaid avali meeltega.
Mina tajun Lea esituses tohutut läbitunnetatud elukogemust ja erilise väärtuse lisab minu silmis kahe laulu kokkuliitmine, sest üks täiendab ja võimendab teises sisalduvat sõnumit ... mingi eriline maailmatunnetus on selles naises peidus ....
Selliselt vormituna saavutab Lea tõlgendus suurvormi mõõtmed, nagu Ottki sündmuse lühidalt kokku võttis.

PostitusPostitatud: 04 Okt 2014, 12:59 
Kasutaja avatar

Personaalne album
SAMAL TEEMAL, TĂ„NASES POSTIMEHES PABERKANDJAL: Hardi Volmeri artikkel: "SEE SAADE JĂ„TAB KENA JĂ„LJE EESTI POPI AJALUKKU".

Ajendatud on see esimesest saatest juba... Netis on see tasulise artiklina. Veel ei ole mahti saanud seda sealt maha salvestada. Aga kindlasti teen seda.

Eemal

PostitusPostitatud: 04 Okt 2014, 13:56 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ooh ... Lea ise on kirjutanud oma FB seinale (kuna ta on oma kirja adresseerinud kuulajale, siis ma loodan, et ma ikka tohin selle siia kopeerida) ... täpselt minu tunded :P

Lea Dali Lion:

Aitähhh teile kõigile , imelised inimesed!
Olen saanud lugematul hulgal imeilusaid ja sügavamõttelisi tänukirju ja olen nende eest ääretult tänulik. Võib-olla pole teil õrna aimugi, mida te oma tänulikkuse ja siira imetlusega just maailma heaks tegite. Kuigi see ilus energia on siinkohal olnud suunatud mulle, elab iga teie mõte ja tunne igavest elu ja liigub mööda inimesi edasi. Seega olete saatnud selle hea energia meie kõigi südameisse. Võib-olla sai kuskil külmetav inimene just sellest energiast pisut sooja, mille me koos lõime ... mina lauldes ja teie kuulates. Võib-olla parandas see kuskil kellegi südames olnud haavad... minu tänust teile, et südamega kuulasite ja teie tänust mulle, et südamega laulsin. Võib-olla selgitas see kellegi hinges olnud segadust... Kogu selle saatesarja jooksul ei olnud ühtki esitust, mis poleks lauasolijaile ühel või teisel moel hinge pugenud. Oli laule, mis panid meid nutma... oli laule, mis panid meid vaimustuma ja rõõmust kilkama... oli laule, mis soojendasid südant, tuues meelde juba ammu tuhmunud seiku meie endi ajaloost... Igal laulul oli läbi erinevate esitajate oma ülesanne... ja see kõik toimis Selles saatesarjas ei ole paremaid ja halvemaid esitajaid ega paremaid ja halvemaid laule. On erinevad esitajad ja erinevad laulud, mis täidavad erinevaid eesmärke, kuid neil kõigil on siiski üks ühine nimetaja. Nad on valmis meid kõiki õpetama, kui me vaid oma hinge lukust lahti teeme ja neil seda teha laseme.

PostitusPostitatud: 04 Okt 2014, 14:00 
Kasutaja avatar

Personaalne album
tiinast kirjutas:
SAMAL TEEMAL, TĂ„NASES POSTIMEHES PABERKANDJAL: Hardi Volmeri artikkel: "SEE SAADE JĂ„TAB KENA JĂ„LJE EESTI POPI AJALUKKU"
Ajendatud on see esimesest saatest juba... Netis on see tasulise artiklina. Veel ei ole mahti saanud seda sealt maha salvestada. Aga kindlasti teen seda.

Siin see on ;) :

See saade jätab kena jälje eesti popi ajalukku

04.10.2014 Hardi Volmer, eelmise hooaja osaleja

Nädalavahetusel sattusin rongiga Piiterisse sõitma, ja ennäe – minu vastas võttis koha sisse ei keegi muu kui Tõnis Mägi ise. Vanameister sõitis koos trupiga teatrifestivalile ja tänu neile sai minugi loksumisest üks muhe koosistumine.
Sai räägitud maast ja ilmast ja rohkem muidugi ühest konkreetsest maast, kuhu rong meid viis. Ja muidugi tuli impeeriumi restauratsiooni lahates jutuks ka ühine kogemus – laululaager Laitse mõisa endises tallis. Tõnise mälupildid sellest olid, arvatagi, helged ja ilusad. Nagu minulgi. Ja alati on ses tusklikus maailmas kena, kui saab juttu veeretada millestki ilusast ja rõõmsast.
Tavaolukorras oleks vähemalt pool teed ainult saatest ja selle telgitagustest vadistanudki, aga paraku oli eelmisel päeval tulnud sõnum meie laulukuninga lahkumisest ja sestap viisid kõik teemad, teadagi, Jaaguni. Sain kinnitust kahtlusele, et kui keegi suur kunstnik justkui päevapealt loobub oma põhiolemusest, oma elu essentsist, siis üldiselt on neid põhjusi mitu.
Muidugi sai arutletud, et mis asi see ikkagi on, see laulu vägi. Ja kuipalju võimsam võib olla vahetu osadus selles. Kuipalju pärsib seda telemeedium, see suhteliselt hea pildi ja heliga klaastahvel me kodus.

Hangusin teleri ette (täpselt nagu mina :P )

Kirglik, nagu ta on, kiitis Tõnis kõikse rohkem ikka Jarekit. Ja mis seal imestadagi – Isake teab, mida räägib.
Ei mõelnudki, et seda ilmtingimata vaadata võtan, ja ei sattunudki nägema, kuni täna, üksinda kodus toimetades, telekast tuttav signatuur kostis. Tuleb tunnistada, et hangusin teleri ette kuni lõpuni. Kas on nii, et veterani lummavad ikka sõjafilmid? Minul on küll isikliku osaduse litsents, aga pole imestada, et see saade hulki kütkestab. Võõrkeeli öeldakse vist, et on tõeliselt kätši.
Loomulikult ootasin Leplandi saatest kuulamise-lugu. Muud ei ole lihtsalt veel mällu salvestunud. Usun, et küllap kripeldas Otilgi enim (võibolla alateadlikult ainult), kes sellest pundist julgeb eurohiti ette võtta. Tõnis ehk? Kesse veel, aga võta näpust.
Lea-Lioni etteaste oli vapustav juba seetõttu, et äsja ränga tõve käes vaevelnud inimesest lihtsalt ei osanuks sellisel tasemel energeetilist litakat oodata. Ja kes tal lubas üllatusefekti võimendamiseks hoopis ühe teise lauluga alustada? Tema suust olnuks justkui loogilisem mõni rahulikum ballaad, mida Otilt küllaga võtta ja millega teised noored daamid särasidki – tuntud hääduses nagu alati, aga ootuspäraselt.
Ühtlasi sain huvitavat teadust, et mõned laulud hoopis ühe soome tandemi kirjutatud on. Siinkohal mõistsin ka, kuipalju aitab kütkestavusele kaasa laulu tuntus. See annab igal juhul mingi tugeva eelsoodumuse emotsionaalseks hõllanduseks. Minule vähemasti. Teistpidi võimendab see ka pettumust.

Pettuda ei tulnud

Pettuda ei tulnud seekord kelleski ega milleski. Tänu Tõnisele oli minu põhipanus Jareki pääl. Ja tõesti, ta oligi väga usutav ja lahe – ühesõnaga hea.
Aga siis, loomulikult saatemeeskonna poolt lõpu kergitamiseks meelega, lasti platsile maestro ise ja kõik said jälle kord teadjamaks sellest salapärasest müsteeriumist, mida teinekord laulu väeks tavatsetakse nimetada.
Olgu mis on, aga meenutades kerkivad pildivirvetest ja helivoogudest erksatena esile Lion ehk lõvi … ja Mägi. On isegi üks selline riik, mis tõlkes tähendab «Lõvimägi».
Ma ei tea! Ennast sesse seltskonda paigutanuna oleks äärmisel juhul ehk Jaagupi lauldud looga rinda julenud pista. Oleks ehk jälle kuidagi välja vingerdanud.
Tegelikult huvitab mind hoopis, kes, kes küll minu sviidikeses pesitses ja kes minu voodikeses nurru lõi. Sestap üritan seda saadet igal võimalikul juhul jälgida. Olgugi et endast andekamaid vaadata on valus, oi kui valus! Ja kõik on veel ees!

PostitusPostitatud: 04 Okt 2014, 19:28 
Kasutaja avatar

TV3 hooaja peol tegi Publiku toimetaja veidi pätti ja ajas saatetoimetaja Kirsti Timmeriga Kanal 2 saate asju. Teisisõnu, küsisime talt kõike, mis meid huvitab "Laula mu laulu" saate kohta.

Kuidas näeb välja ühe "Laula mu laulu" episoodi valmimine? Mille tõttu ta oma tööd naudib ja milles näeb selle saate fenomeni?

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/vi ... d=69876353

PostitusPostitatud: 06 Okt 2014, 01:11 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KUULA MU LAULU OTIGA ON NÜÜD JÄRELVAADATAV :)

http://kanal11.ee/vaatasaateid/Kuula-mu ... ideoid=564

Eemal

PostitusPostitatud: 06 Okt 2014, 22:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
OTT JA JAREK OTI-SAATES LAULMAS "OTSIDES MA PEAN SU LEIDMA":

https://www.youtube.com/watch?v=OG1XlGLy0Ls

Eemal

PostitusPostitatud: 07 Okt 2014, 19:15 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Esimene saade saavutas nädala Teletopis "auhinnalise" kolmanda koha :D

http://elu24.postimees.ee/2945775/telet ... 0-vaatajat

PostitusPostitatud: 08 Okt 2014, 13:04 
Kasutaja avatar

Personaalne album
HOMSE SAATE TREILER :)

https://www.facebook.com/video.php?v=35 ... =2&theater

Eemal

PostitusPostitatud: 09 Okt 2014, 13:27 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Menusaates «Laula mu laulu» lauldakse täna Eda-Ines Etti hitte!

http://elu24.postimees.ee/2947899/menus ... etti-hitte

Nii nad kirjutavad: "Täna kell 21:30 on Kanal 2s menusaade «Laula mu laulu», kus täna esitatakse lauljatar Eda-Ines Etti laule"

Saate algusaega - 21:30, mida Elu24 pakub, ei maksa siiski tõsiselt võtta :mrgreen: Saatekavas on ikka endiselt kirjas 20
Huvitav, kas homme võiks Elu24 kohtusse kaevata valeinfo levitamise eest, tuues põhjuseks, et tuhandetel kergeusklikel kodanikel, kes Elu24
uudiseid siiralt usuvad, jäi tänane saade nägemata
:lol: :lol:

PostitusPostitatud: 09 Okt 2014, 21:26 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Oh sa poiss..Oti esitus Inese loost tõi pisarad silma. Ilus & hea.

PostitusPostitatud: 09 Okt 2014, 21:38 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
Oh sa poiss..Oti esitus Inese loost tõi pisarad silma. Ilus & hea.

http://elu24.postimees.ee/2949129/emots ... sara-silma

Eemal

PostitusPostitatud: 09 Okt 2014, 22:03 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ja kuna järgmine on Jaagupi laulude saade, siis... ma ei kujuta ette... Oti valikud Jaagupi repertuaarist - see saab olema lummav.

Eemal

PostitusPostitatud: 09 Okt 2014, 22:57 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KĂ•IK TĂ„NASE SAATE ESITUSED:

http://kanal2.ee/saated/Laula-mu-laulu? ... deogallery

Eemal

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 3. leht 6-st [ 141 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 kĂĽlaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
HĂĽppa: